Jak odstranit účet telegramu


Jak odstranit účet telegramu

Bez ohledu na to, jak úžasná a bezpečná aplikace tvrdí, že je, nemůžete jednoduše potěšit každého. Lidé jsou různí a často mají různé preference. Většina lidí stále zkouší různé aplikace, dokud nenajdou tu, která jim nejlépe vyhovuje. Na rozdíl od jiných aplikací, které umožňují uživatelům okamžitě deaktivovat své účty několika kliknutími, je proces deaktivace účtu Telegramu zdlouhavý a komplikovaný. Na rozdíl od jiných konkurenčních aplikací nemůžete smazat svůj telegram přímo odstraněním jeho aplikace pro iOS nebo Android.

Abyste mohli deaktivovat svůj účet Telegram, musíte se přihlásit pomocí počítače nebo mobilního prohlížeče. Před odstraněním účtu Telegram byste měli vědět několik věcí. Podle zásady Telegramu byste po aktivaci deaktivace účtu nemohli tuto službu používat několik dní. Pokud se tedy chcete znovu stát uživatelem Telegramu, možná budete muset počkat několik dní, než se znovu zaregistrujete.

img

Obsah

Proč byste mohli chtít smazat svůj telegramový účet

V průběhu let došlo v Telegramu k několika bezpečnostním problémům. Od kybernetických útoků po narušení dat je známo, že Telegram šíří malware do počítačů se systémem Windows.

Je pochopitelné, že po každodenním slyšení o narušení a úniku dat byste chtěli svůj účet Telegram smazat. Zde je několik důvodů, proč chcete aplikaci smazat:

 1. V roce 2017 došlo u Telegramu k velkému narušení bezpečnosti, kdy se hackerům podařilo šířit malware do počítačů se systémem Windows prostřednictvím Telegramu. Aplikace je také známá únikem metadat svých uživatelů.
 2. Jako účastník máte menší kontrolu nad svými rozhovory. Protože kdokoli ve skupině si může navzájem mazat zprávy, může to způsobit zmatek a manipulaci.
 3. Telegram používá bezpečnostní protokol známý jako MTProto, jehož bezpečnost a důvěryhodnost je stále nejistá. Průmysloví kryptografové protokol odmítli, protože nejsou dostatečně zabezpečeni.

Metody odstranění účtu telegramu

Protože jsme se setkali s mnoha lidmi, kteří se ptali „jak smazat telegramový účet“ online, rozhodli jsme se vytvořit komplexní průvodce, který usnadní potřebným lidem. Účet Telegram můžete smazat dvěma způsoby: metoda sebezničení a ruční deaktivace. Nyní budeme oba procesy podrobně vysvětlovat.

Metoda sebezničení k odstranění účtu telegramu

Jak jsme již řekli dříve, Telegram je pro soukromí a přítel nadšence bezpečnosti. To je důvod, proč Telegram má vestavěný self-destrukční funkce. Pokud uživatel Telegramu zůstane po určitou dobu neaktivní, je aplikace určena k sebezničení. Tato funkce odstraní nejen váš telegramový účet, ale také odstraní vaše předchozí konverzace a přenesené soubory.

Pokud uživatel zůstane neaktivní po dobu 6 měsíců, aplikace se automaticky zničí, což je ve výchozím nastavení časovač vlastní destrukce aplikace. Uživatel bohužel tuto funkci nemůže zakázat, můžete však zvýšit nebo zkrátit čas na vlastní destrukci. Časovač autodestrukce lze nastavit od 1 měsíce do roku. Postupujte podle níže uvedených kroků a změňte časovač sebe-destrukce:

 1. Přístup „Nastavení“ z aplikace Telegram.
 2. Jít do „Soukromí a bezpečnost“ tab.
  jak odstranit účet telegramu
 3. Pod „Soukromí a bezpečnost“ možnosti, hledejte ‘smazat můj účet’.
  jak odstranit účet telegramu
 4. Nastavte samospoušť na 1 měsíc a je dobré jít.
  jak odstranit účet telegramu

Ruční mazání pomocí stolního počítače nebo mobilního prohlížeče

Jak bylo uvedeno výše, Telegram neumožňuje svým uživatelům deaktivovat nebo smazat své účty z aplikace. Pokud tedy chcete svůj účet Telegramu okamžitě smazat, budete jej muset sami ručně odstranit pomocí počítače nebo mobilního prohlížeče. Chcete-li smazat svůj telegramový účet, postupujte následovně:

 1. Přístup Stránka deaktivace telegramu ze stolního nebo mobilního prohlížeče.
 2. Byli byste požádáni o vaše přihlašovací informace. Prosím zadejte číslo odhlásili jste se a stiskněte další.
  smazat účet telegramu

 3. Jakmile zadáte požadované informace a pokračujete, obdržíte a potvrzovací kód v aplikaci Telegram.
 4. Na kartě potvrzovacího kódu zadejte kód přijatý v aplikaci a stiskněte přihlásit se.
 5. Pole udávající ‘proč odcházíš?’ je volitelné. Můžete buď poskytnout zpětnou vazbu, nebo přeskočit.
  smazat účet telegramu
 6. Jakmile stisknete hotovo, objeví se zpráva – s dotazem, zda jste si jisti svým rozhodnutím. Zpráva také zobrazí upozornění, že po deaktivaci již nebudete moci telegram používat několik dní. Klikněte na „Ano, smazat můj účet“ a pokračujte.
  smazat účet telegramu

Účet byl úspěšně smazán

Gratulujeme! Úspěšně jste smazali svůj telegramový účet. Jak již bylo řečeno, po smazání účtu nebudete moci používat nebo se zaregistrovat do Telegramu několik dní. Pokud si tedy chcete jednoduše udělat pauzu od aplikace, doporučujeme vám upravit čas sebedestrukce a jednoduše zůstat neaktivní, protože se raději rozhodnete pro ruční deaktivaci. Pokud jste se však rozhodli, pokračujte výše uvedeným postupem a natrvalo smažte účet Telegramu.

Chcete získat zpět své soukromí online? Možná budete chtít zkontrolovat níže uvedené průvodce:

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me