Jak sledovat živé mistrovství světa v rally


Jak sledovat živé mistrovství světa v rally

Zveřejněno: 18. prosince 2023

Můžete streamovat mistrovství světa v rally odkudkoli na světě. Stačí získat PureVPN a změnit svou polohu. Vyzkoušejte nejlepší streamování VPN za pouhých 0,99 $.

V letošním roce uvidíme v celkové události velké změny, pokud jde o kalendář, posádku, tým a trasu. Například na rozdíl od loňského roku bude šampionát pokrývat 14 kol napínavých závodních událostí ve 14 zemích. Startovní zápas se bude konat na „smíšeném“ povrchu v Alpách Monte Carlo, zatímco finále se bude konat na „štěrkovém“ povrchu v Coffs Harbour, Nový Jižní Wales, Austrálie.

Rallyová sezóna 2023: Rallye Automobile Monte Carlo 23. – 26. ledna

Streamujte mistrovství světa v rally 2023 live online

1. Zaregistrujte se do PureVPN

Prvním krokem je získání PureVPN. Můžete využít velkou slevu na větší plány a užít si celou sezónu WRC bez jakýchkoli potíží. PureVPN má 31denní záruku vrácení peněz a nabízí servery ve 140+ zemích s neustálým zvyšováním a optimalizací výkonu serverů.

2. Stáhněte si PureVPN

Po přihlášení k odběru PureVPN si stáhněte jeho aplikaci nebo nastavení do svého zařízení, na kterém chcete WRC 2023 Live Online. PureVPN podporuje 20+ zařízení, která zahrnují PC, mobilní telefony, tablety, směrovače, chytré televizory, KODI, ROKU, PS / XBox atd. V Centru podpory máme všechny průvodce nastavením a materiál nápovědy.

  Jak opravit chybu „Vaše připojení není soukromé“ v prohlížeči Google Chrome

3. Sledujte WRC zdarma

Všechny závody můžete streamovat zdarma na populárních kanálech, jako je France TV nebo RTBF. Jednoduše připojte PureVPN k francouzskému serveru a sledujte ho ve Francii nebo Belgickém serveru a streamujte jej na RTBF.

Existuje několik dalších kanálů, které vysílají mistrovství světa v různých regionech. Můžete opakovat přesně stejné kroky jako výše, stačí nahradit server země a připojit se k libovolnému kanálu v níže uvedeném seznamu.

Kam se dívat na WRC 2023 online

Seznam oficiálních vysílatelů WRC

Toto je oficiální seznam vysílačů pro nejlepší země s následnou Rally. Jsou k dispozici v příslušných regionech pouze ve svých místních jazycích. Některé kanály jsou zdarma, zatímco některé vyžadují placené předplatné.

PureVPN pomáhá zlepšovat zážitky ze sportovních přenosů a přistupovat k těmto kanálům mimo jejich dostupné regiony. Pokud cestujete do zahraničí a chcete získat přístup ke svému domovskému kanálu, nebo pokud ve vaší zemi není k dispozici žádný živý přenos, můžete pomocí PureVPN sledovat online mistrovství světa v rally odkudkoli.

Country TV Network
Rakousko ORF (zdarma)
Belgie RTBF (zdarma)
Estonsko ETV (zdarma)
Francie France TV (Free) – Doporučeno
Finsko YLE (zdarma)
Německo Sport1 (placené)
Itálie Sportitalia (placené)
Norsko TV2 (placené)
Polsko Sportovní televize (placená)
RTP (zdarma)
Španělsko RTVE (zdarma)
TV3 (zdarma)
Švédsko SVT (zdarma)
Spojené státy ESPN 3 (placené)
Latinská Amerika Fox Sports (Placené)
Mexiko TV4 (zdarma)
Spojené království BT Sport (placené)
Kanál 5 – Světla (zdarma)
Wales S4C (zdarma)
Celosvětově WRC + (placené)
Red Bull TV (zdarma)

Sledujte WRC na BT Sport

Od ledna 2023 získala BT Sport oficiální vysílací práva pro streamování mistrovství světa v rally. To znamená, že i když je WRC celosvětovou událostí, kde závodníci z celého slova doprovázejí sprintu proti sobě, pouze lidé z Velké Británie budou mít přístup k živým proudům pro rally. Uživatelé ve všech ostatních zemích nebudou mít přístup k žádným živým datovým proudům kvůli regionálním omezením ve své zemi.

  Jak opravit chybový kód Netflix UI-113

Pro přístup k BT Sport a sledování WRC potřebujete PureVPN. Při připojování k PureVPN se můžete rozhodnout změnit svou polohu na Uk připojením k serveru založenému ve Velké Británii. Po připojení navštivte web BT Sports a pomocí stávajícího předplatného sledujte WRC odkudkoli na světě.

Jak se dívat na mistrovství světa v rally v USA

Fox Sports a ESPN vysílaly WRC v USA. Pokud tedy máte předplatné, můžete se snadno dívat. Pokud jste řezačem kabelů a nechcete preferovat kabel a předplatné, můžete v Americe sledovat WRC zdarma. S PureVPN získáte přístup k libovolnému výše uvedenému bezplatnému kanálu připojením k požadované zemi. Můžete se například připojit k britskému serveru a získat přístup k kanálu 5 a sledovat WRC naživo. Prostřednictvím PureVPN se vaše virtuální umístění okamžitě změní z USA na Spojené království. Tímto způsobem získáte okamžitý přístup ke všem webům a službám, které nejsou dostupné v USA, ale jsou dostupné ve Velké Británii.

Náhled: Mistrovství světa v rally 2023

Mistrovství světa v rally FIA do roku 2023 bude zahrnovat čtrnáct závodních událostí, které budou zahrnovat různé silnice, tj. Od štěrku a asfaltu po sníh a smíšený povrch. Vítězové z posledních šesti po sobě jdoucích závodů WRC, Sébastien Ogier a Julien Ingrassia, zahájí tuto akci jako bránící řidiči a spolujezdci. Ogier a Ingrassia však budou vyhazovat M-Sport Ford WRT za Citroën Total WRT.

Kromě toho došlo k významným změnám v kalendáři, týmech a posádkách a závodních trasách. Jak již bylo zmíněno výše, nyní se bude konat čtrnáct závodních událostí, přičemž Rally Chile bude posledním přírůstkem do kalendáře.

Kalendář WRC 2023

Mistrovství světa v rally 2023 začíná 23. ledna 2023 a končí 22. listopadu 2023.

Počáteční povrchová rally
23. – 26. ledna Rallye Automobile Monte Carlo Smíšený
13. – 16. února Rally Švédsko Sníh
12. – 15. března Rally Guanajuato México Štěrk
16. – 19. března Rally Chile Štěrk
30. dubna – 3. května Rally Argentina Štěrk
21. – 24. května Rally de Portugal Štěrk
4. – 7. června Rally Italia Sardegna Štěrk
16. – 19. července Safari Rally Keňa Štěrk
6. – 9. srpna Rally Finsko Štěrk
3. – 6. září Rally Nový Zéland Štěrk
24. – 27. září Rally Turecka Štěrk
15. – 18. října ADAC Rallye Deutschland Asfaltovat
29. října – 21. listopadu Wales Rally GB Štěrk
19. – 22. listopadu Rally Japan Asfaltovat
  Jak opravit chybový kód Netflix NW-3-6

Nyní, když znáte kompletní závodní kalendář a vše o závodnících, řidičích a výrobcích automobilů, už vám nebude chybět živá akce mistrovství světa v rally 2023.

Sportovní návody

Níže se vám mohou líbit i další sportovní akce

 • Moto GP
 • Premier League
 • LA LIGA
 • Formule 1
 • NFL
 • Serie A
 • WRC
 • MLB
 • Liga mistrů UEFA
 • Bundesliga
 • LIGUE 1
 • UFC
 • Tenis
 • NBA
 • IPL
 • NHL
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me