Jak trvale odstranit účet Pokémon Go


Jak trvale odstranit účet Pokémon Go

07/08/19

Pikachu, vybírám tě! Určitě to přinese zpětný příval vzpomínek!

Aby si uchoval ty vzácné, dětské vzpomínky pro nadcházející věky, vyvinula Niantic nejoblíbenější mobilní hru Pokémon Go! Museli jste to hrát se svými přáteli, rodinou nebo úplně samostatně, jako osamělý vlk. Netřeba dodávat, že jste při hraní narazili na tyč nebo dvě.

Opravdu udělal dlouhodobý dopad v průmyslu Augmented Reality (AR) díky svému živému a ohromujícímu hraní. Ale bez ohledu na to, jak ohromující může být tato hra AR, nemůžete ignorovat skutečnost, že přichází s cenou, kterou si ne každý uživatel může dovolit. A cena je, VAŠE SOUKROMÍ!

Pokud jste uživatelem, který dbá na ochranu osobních údajů, možná jste se pokusili aplikaci z vašeho zařízení smazat. Vyjmutí ze zařízení by vám neprospělo, kromě toho, že by vás udržovalo daleko od smrtelného nebezpečí. Jediným způsobem, jak zabránit tomu, aby se vaše data dostaly do nesprávných rukou, je naučit se, jak smazat účet nebo profil Pokémon Go.

Čtěte dále a získejte více informací o úplném tutoriálu o mazání účtu ao dalších opatřeních na ochranu vašeho soukromí.

img

Profil Pokemon Go: Proč byste ho měli smazat?

Soukromí není jen žhavým tématem století, ale skutečným zájmem miliard lidí připojených k digitálnímu prostoru. A Pokémon Go je jen další ozubené kolo v zařízení, které stupňuje obavy na další úroveň.

Pro začátečníky vaše data nemusí využívat pouze společnost. Na vývoji falešných Pokémon Go aplikací se také podílejí vývojáři třetích stran, aby nalákali netušené uživatele.

Za druhé, a co je důležitější, existují problematické zásady sběru dat navržené společností.

Například vaše poloha na GPS a fotoaparátu nejsou jedinými součástmi, ke kterým společnost přistupuje. Zde jsou informace, které si společnost uchová, když souhlasíte s přijetím jejich zásad při registraci:

 1. Shromažďuje a ukládá, vaše jméno, datum narození, e-mailové ID Google, e-mailové ID Facebooku a vaše Pokémon Trainer Club id. Pokud vytváříte účet jménem nezletilého dítěte, musíte společnosti dodat doplňující informace, jako jsou první a poslední číslice vašeho čísla sociálního zabezpečení..
 2. Vývojář si vyhrazuje právo používat cookies a podobné sledovací technologie ke sledování vašeho herního chování, které zahrnuje nejen vaši hru nebo chování, ale také zprávy, které posíláte svým přátelům. Přidané informace, které shromažďuje, zahrnují vaši IP, verzi OS a typ prohlížeče. Kromě vývojáře her mohou do vašeho zařízení ukládat soubory cookie i jiné třetí strany.

Jak mohou být vaše osobní identifikační údaje (PII) ohroženy?

S velkým množstvím uživatelských dat tam, jako je kachna, neexistuje žádný způsob, jak by jim kybernetický zločin – včetně oportunistů – nezměnil.

 • Pro začátečníky jsou hackeři již zběhlí v tom, že porušili lokační sledovače polohy v zařízení, aby určili skutečné umístění libovolného uživatele..
 • Za druhé, hra nepřetržitě používá kameru k zajištění AR hry. Výsledkem je, že mechanismus má potenciální schopnost zaznamenávat video uživatelů, které by každý notoricky známý kybernetický zločinec mohl snadno snadno hacknout.
 • Navíc vývojář a společnost mají úplná práva k použití informací, jak uzná za vhodné. Například v případě fúze nebo akvizice by společnost pravděpodobně předala pokladnici dat bez sázení oka.
 • Existuje také potenciální riziko útoků DDoS (Distributed Denial of Service). Ve skutečnosti bylo datové centrum herní platformy v minulosti DDoSed dvěma notoricky známými hackerskými skupinami. Jedna skupina dokonce tvrdila, že na ni zaútočili, aby ukázali slabou bezpečnost serverů, a pokud by zranitelnost nebyla odstraněna, udělali by to znovu..

Jak trvale odstranit Pokémon Go Profile

Při tolika sázkách vám nezbývá nic jiného než smazat profil Pokémon Go a zabránit tomu, aby vaše data „zneužívali“ kyberkrimini.

Vymazání profilu a účtu Pokémon Go není tak jednoduché, jak byste očekávali od jiných služeb, tj. Neexistuje tlačítko „odstranit účet“. Chcete-li účet odstranit, musíte vyplnit formulář žádosti o odstranění, který je k dispozici na oficiálním webu podpory.

Po vyplnění a odeslání formuláře bude zpracování trvat několik týdnů. Po schválení budou všechna vaše data trvale odstraněna. Jako výsledek byste potřebovali nové id, pokud si budete chtít hru zahrát znovu v budoucnu.

Výukový program krok za krokem

 1. Jít do Web podpory Pokémon Go kliknutím na toto odkaz.
 2. jak odstranit účet Pokémon Go krok 1

 3. Zadejte vaše emailová adresa a uživatelské jméno ve formuláři žádosti.
 4. jak odstranit účet Pokémon Go krok 2

 5. Vybrat smazat můj účet v Pokémon Go: Typ vydání rozbalovací nabídka.
 6. jak odstranit účet Pokémon Go krok 3

 7. Napsat důvody pro uzavření účtu.
 8. jak odstranit účet Pokémon Go krok 4

 9. Zadejte captcha poté klikněte na Odeslat účet trvale smažte.
 10. jak odstranit účet Pokémon Go krok 5

Chraňte své soukromí

Protože soukromí je a vždy bude hlavním problémem takových drastických kroků, smazání jedné aplikace nezastaví vetřelce a zločince. Vždy se doporučuje podniknout další nezbytná opatření k ochraně vašeho soukromí, jako je instalace VPN (Virtual Private Network).

PureVPN vás vyzbrojí silou šifrování vojenské úrovně a absolutní anonymity. Díky naší 256bitové technologii šifrování máte zaručenou maximální ochranu dat před každým nuceným nebo neoprávněným přístupem. Navíc s přidanými funkcemi a funkcemi anonymity budete moci udržet všechny typy narušení soukromí na uzdě.

Získejte tedy PureVPN a zabezpečte svá data a také své soukromí jednou provždy!

Chcete získat zpět své soukromí online? Možná budete chtít zkontrolovat níže uvedené průvodce:

no-log-img

PureVPN je bez certifikátu!

Politika společnosti PureVPN bez protokolu byla ověřena jedním z předních nezávislých auditorů se sídlem v USA. PureVPN je nejen nejrychlejší, ale také ověřený poskytovatel No-Log VPN!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me