Nelze se připojit ke Kodi? Zde je 5 řešení, jak opravit chybu


Nelze se připojit ke Kodi? Zde je 5 řešení, jak opravit chybu

Publikováno: 6. prosince 2023

Stále se zobrazuje chyba „Nelze se připojit“ na Kodi? Poté vám tento průvodce pomůže vyřešit. Protože tomuto problému čelí mnoho odběratelů Kodi, nejlepším způsobem, jak se této chybě vyhnout, je použití sítě VPN. Zkuste opravit PureVPN již za 0,99 $, abyste na Kodi opravili chybu Nelze se připojit a streamujte svůj oblíbený obsah odkudkoli.

Od úsvitu online streamování mediálních služeb držela většina lidí šňůry a přešla mimo jiné na Netflix, Amazon Prime a Hulu. I když přechod stojí za každý kousek a stojí levněji než tradiční mediální služby, stále musíte ušetřit nějaké peníze z kapsy, abyste vyhověli vašim zábavním potřebám. Všichni jsme si mysleli, že to není možné, ale naštěstí se Kodi naštěstí zachránil. Co jiného by mohlo být lepší než open-source, neziskový mediální streamovací služba, která vám umožní sledovat váš oblíbený video obsah bez nabíjení desetníku? A to také při vysoké rychlosti často v HD (v závislosti na kvalitě proudu).

Je však vše zábavné a hry, dokud se nedostanete do nepříjemné chyby, která zcela zničí váš zážitek ze streamování Kodi. Chyba, kterou téměř všichni uživatelé Kodi někdy zažili; „Kodi Unable to Connect“ je městem už nějakou dobu. PureVPN na základě slibu nastínil pravděpodobné příčiny chyby a řadu způsobů, jak ji opravit.

  Jak odinstalovat Chromium

Co způsobuje chybu „Kodi nelze připojit“?

Jak jsme již zjistili, že tato chyba je způsobena používáním doplňku třetí strany, což všichni děláme, zde jsou jeho pravděpodobné důvody.

Chybné připojení k internetu:

Špatné připojení k internetu způsobí, že vaše zařízení nebude moci odesílat ani přijímat informace ze zdroje, který způsobuje chybu.

Nesprávná zdrojová adresa URL:

Pokud je zadaná zdrojová adresa URL z nějakého důvodu nesprávná, jako je například pravopisná chyba, může také způsobit chybu.

Uplynulý úložiště:

K chybě může dojít také v případě, že úložiště třetí strany, ke které se pokoušíte získat přístup, vypršelo nebo bylo vyčerpáno.

Nelze se připojit ke zdroji:

Pokud repo, které se pokoušíte získat přístup, nereaguje na navázání spojení, může to také vést k této chybě.

Jak vyřešit chybu „Kodi nelze připojit“

Nyní, když jsme si vyvinuli základní pochopení chyby a jejích příčin, pojďme se dostat k té nej integrální části; řešení.

Řešení 1: Zkontrolujte problémy s připojením k internetu

Nejlepší je začít s nejzákladnější ze všech řešení. Vyzkoušejte to a budete překvapeni, když víte, že to funguje téměř polovinu času. Zkuste použít jinou aplikaci než Kodi, abyste zjistili, zda připojení k internetu funguje nebo ne. Pokud ano, zkuste použít jiný doplněk Kodi nebo ještě lepší, nainstalovat nový doplněk od oficiálního repozitáře Kodi. Pokud společnost Kodi vůbec nefunguje, můžete zkusit zakázat veškerou bránu firewall nebo antivirový program spuštěný v zařízení. Pokud to chybu vyřeší, nechte je před použitím Kodi zakázat.

Řešení 2: Zkontrolujte zadanou zdrojovou adresu URL, zda neobsahuje chyby

Lidské chyby jsou nejhorší. Poměrně často nastává notoricky známá chyba Kodi, pokud nesprávně zadáte zdrojovou repo adresu URL. Mohlo by to být stejně neškodné jako další mezera v adrese URL nebo „https“ místo „http“. Spolehlivý přístup je zkopírovat a vložit URL přímo do Kodi. Můžete zkontrolovat a upravit repo URL podle níže uvedených kroků.

  • Otevřete Kodi „Nastavení“
  • Otevřete „Správce souborů“ ze systémové stránky
  • Klikněte na příslušné úložiště a vyberte možnost Upravit zdroj.
  • Klikněte na adresu URL uvedeného úložiště
  • Poklepejte na případnou chybu (spojovníky, zpětná lomítka, velká písmena) a v případě potřeby ji opravte
  • Klikněte na „O“ a uložte
  Jak nainstalovat Netflix na Kodi - Průvodce doplňkem Kodi Netflix

Řešení 3: Znovu zkontrolujte adresu URL repo

Úložiště Kodi často mění adresy URL v případě zákazu nebo vypnutí domény. Chcete-li si být jisti, využijte své vyhledávací dovednosti Google a zjistěte, zda je tomu tak u repozitáře, ke kterému se pokoušíte získat přístup.

Řešení 4: Zkuste použít Kodi VPN

Kodi není známa omezením uloženým poskytovateli internetových služeb a dalšími. Je také možné, že vám bude zablokován přístup k dané konkrétní adrese URL úložiště. V takovém případě zkuste použít Kodi VPN, abyste se vyhnuli těmto omezením a používejte Kodi anonymně.

Řešení 5: Zkuste použít jiné úložiště

Pokud se vám všechna výše uvedená řešení nedostanou z vašeho utrpení, jedinou pravděpodobnou příčinou zbývajícího je úložiště, které bude odstaveno navždy. V takovém případě se můžete uchýlit k alternativnímu úložišti a vrátit Kodi zpět do režimu streamování.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me