Jak opravit chybový kód Netflix UI-800-3


Jak opravit chybový kód Netflix UI-800-3

Publikováno: 3. března 2020

Netflix poskytuje jedinečný zážitek ze streamingu, ale ne bez určitých blokování reklam ve formě chyb nebo chyb. Jednou takovou chybou je Kód chyby Netflix UI-880-3 to bylo v poslední době mezi uživateli horké téma diskuse.

Pokud jste také jednou z obětí tohoto notoricky známého chyba, přejděte dolů k řešení potíží průvodce dole dole.

Kód chyby Netflix UI-800-3

Netflix je jedním z největších poskytovatelů online streamování médií, s více než 140 miliony aktivních uživatelů měsíčně ve více než 180 zemích. Při používání služby se však uživatelé často setkávají s konkrétními chybami nebo chybami. Streamující gigant na své webové stránce neustále vydává průvodce, jak tyto chyby opravit, ale stále více přidává do seznamu.

Co způsobuje chybový kód Netflix UI-880-3?

Tato chyba byla ohlášena široce na mnoha streamovacích zařízeních, včetně Amazon Fire TV, Blu-ray přehrávačů, chytrých televizorů a herních konzol. Obvykle ukazuje na nějaký problém s daty aplikace Netflix uloženými v používaném zařízení. K chybě může dojít v důsledku problému s daty uloženými v mezipaměti nebo samotnou aplikací, takže nalezení správného řešení může vyžadovat provedení několika kroků.

Rychlá řešení pro chybový kód Netflix UI-800-3

Podobně jako u chybového kódu, jako je UI-113, obecná řešení pro opravu UI-800-3 zahrnují také restartování zařízení, resetování nebo obnovení aplikace a přeinstalování aplikace Netflix..

Řešení 1: Restartujte streamovací zařízení

Nejjednodušší způsob, jak opravit tuto chybu, je vypnout napájení zařízení, které používáte. Jednoduše jej vypněte a odpojte od zdroje napájení. Před opětovným připojením zařízení k restartování je lepší počkat několik minut.

Řešení 2: Odhlaste se od Netflix a resetujte nastavení

Je to poměrně snadná oprava, kterou byste měli vyzkoušet dříve, než přistoupíme ke složitějším. Odhlášení z aplikace Netflix ve vašem zařízení může ve skutečnosti restartovat problematická data natolik, aby se zabránilo nepříjemné chybě..

Některá zařízení nemají možnost nechat se odhlásit z aplikace. Umožní vám místo toho resetovat nastavení, které vrátí aplikaci Netflix do jejího výchozího stavu, a tedy chybu vyřeší, když se přihlásíte. Pokud vaše zařízení nemá možnost tak učinit, můžete přejít na web Netflix. a odhlásit se ze všech zařízení.

Řešení 3: Vymažte data aplikace Netflix nebo mezipaměť

Některá zařízení mají výchozí možnost vymazat mezipaměť Netflix nebo odstranit místní data, zatímco ostatní to automaticky provedou, když je restartujete. Pokud vaše zařízení tuto možnost nemá, můžete zařízení vypnout, odpojit od napájení a znovu jej připojit k vymazání dat aplikace nebo mezipaměti.

Postup je poněkud odlišný pro zařízení jako Amazon Fire TV a Roku. V případě, že nemůžete vymazat mezipaměť na konkrétním zařízení, bude tento skrytý vzor fungovat alespoň 3 z 5krát na téměř všech zařízeních.

 • zmáčkni nahoru tlačítko na dálkovém ovladači dvakrát.
 • zmáčkni dolů tlačítko dvakrát.
 • zmáčkni vlevo, odjet tlačítko jednou.
 • zmáčkni že jo knoflík.
 • lis vlevo, odjet znovu.
 • lis že jo znovu.
 • lis nahoru čtyřikrát.
 • Vybrat deaktivovat nebo Znovu načíst.
 • Přihlaste se ke svému účtu Netflix a zjistěte, zda můžete streamovat nyní.

Pokud toto řešení také selže, zkuste níže uvedené řešení.

Řešení 4: Odstraňte aplikaci Netflix a přeinstalujte

Pokud výše uvedená řešení nefungují, můžete aplikaci jednoduše odstranit ze zařízení. Po odstranění znovu nainstalujte a přihlaste se znovu, abyste zjistili, zda chyba přetrvává.

Některá zařízení přicházejí s integrovanou aplikací Netflix, kterou nelze odinstalovat, zatímco jiná zařízení, jako je Roku, označují aplikaci jako kanál Netflix. Bez ohledu na zařízení, které používáte, odebráním a opětovnou instalací aplikace nebo kanálu obnovíte uložená data a pravděpodobně vyřešíte chybový kód Netflix UI-800-3.

Jak opravit chybový kód Netflix UI-800-3 v televizoru Samsung?

Pro ty, kteří používají aplikaci Netflix na televizoru Samsung, byste také měli zkusit resetovat Smart Hub a vyřešit kód chyby UI-800-3. Tento postup se liší pro uživatele, kteří mají dálkový ovladač s numerickou klávesnicí a bez.

Resetování vašeho inteligentního rozbočovače pomocí číselné klávesnice

 • Výstup Smart Hub
 • lis Jídelní lístek na dálkovém ovladači.
 • Jít do Smart Hub
 • Vybrat Reset inteligentního rozbočovače.
 • Zadejte svůj PIN a stiskněte OK

Poznámka: Výchozí PIN společnosti Samsung je 0000, pokud jste jej později nezměnili.

 • Vybrat Smart Hub
 • Zkontrolujte, zda aplikace Netflix funguje nebo ne

Resetování vašeho inteligentního rozbočovače bez číselné klávesnice

 • Ukončete program Smart Hub
 • zmáčkni tlačítko Domů na dálkovém ovladači.
 • Vybrat Nastavení, pak jdi na Podpěra, podpora, a vybrat Vlastní diagnostika.
 • Nyní si vyberte Reset Smart Hub.
 • Zkontrolujte, zda Netflix funguje

Jsme pozitivní, že alespoň jedno z těchto řešení ano vyřešte chybu UI-800-3 na vašem zařízení. Pokud však ve vašem případě nic z toho nefunguje, můžete nám zanechat komentář níže a my přijdeme s několika dalšími řešeními.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me