Proč stahování Netflix nefunguje a jak jej opravit


Proč stahování Netflix nefunguje a jak jej opravit

Publikováno: 3. března 2023

Netflix také umožňuje uživatelům stahovat filmy a televizní pořady a sledovat je později offline, a to nejen pro online streamování bez vyrovnávací paměti. Je to užitečná volba v případech, kdy nastoupíte na let, kde nenajdete připojení k internetu. Tato výhodná funkce se však může změnit na frustrující, když uživatelé často zjistí, že možnost stahování Netflix z nějakého neidentifikovaného důvodu nefunguje. Níže jsme nastínili jeho pravděpodobné příčiny a několik rychlých oprav, aby to znovu fungovalo.

Netflix stahování nefunguje

Problémy se stahováním Netflix přicházejí z mnoha důvodů. Někdy se může stát, že pro určitý název nebude možnost stahování vůbec k dispozici. V jiných případech vám Netflix doručí chybový kód, který říká: „Při stahování došlo k potížím“ nebo „Stahování selhalo“, když kliknete na tlačítko stáhnout.

Co způsobuje problém?

Může existovat řada základních důvodů, proč nemůžete stahovat filmy nebo televizní pořady na Netflix. Nejběžnější jsou:

Používáte nekompatibilní zařízení

Abyste mohli používat funkci stahování Netflix, musíte používat: Windows PC nebo tablet se systémem Windows 10 Verze 1607 (Anniversary Update) a vyšší; iPhone, iPad, iPod se systémem iOS 9 nebo novějším; Telefon nebo tablet s Androidem pro Android 4.4.2 nebo novější.

  Jak nainstalovat Netflix na Kodi - Průvodce doplňkem Kodi Netflix

Vaše aplikace Netflix potřebuje aktualizaci

Pokud používáte kompatibilní zařízení, jak je uvedeno výše, je možné, že ve svém zařízení používáte starší verzi aplikace Netflix. Ujistěte se, že jste aplikaci Netflix aktualizovali na nejnovější verzi dostupnou online.

Tento konkrétní název nelze stáhnout

Pokud zjistíte, že tlačítko pro stažení není u konkrétního filmu nebo televizního pořadu k dispozici, jednoduše to znamená, že Netflix má pouze práva na streamování titulu. Proto jej nelze stáhnout a sledovat offline. I některé originály Netflixu jsou k dispozici pouze pro streamování online, nikoli offline.

Chcete-li stáhnout titul, který není ve vaší oblasti k dispozici, možná budete muset připojit k síti Netflix VPN a změnit své virtuální umístění na oblast, kde je tento titul k dispozici..

Překročili jste limit stahování Netflix

Netflix stanovil limit na limit stahování offline. Na jednom zařízení si můžete stáhnout až 100 titulů a tento limit lze jen zřídka vyčerpat. Počet se však liší podle plánu předplatného a počtu zařízení používaných k přístupu k účtu. Naštěstí budete informováni o ukončení stahování sedm dní před vypršením platnosti.

Ve vašem zařízení je málo místa

Vaše zařízení nemá více volného místa pro stahování dalších filmů nebo televizních pořadů Netflix.

Poškozená data Netflix

Je také možné, že vaše aplikace Netflix mohla mít uložená poškozená nebo neaktuální data.

Běžné chybové kódy spojené s problémy stahování Netflix

Netflix běžně narazí na tyto běžné chybové kódy na obrazovce, pokud se vyskytne problém s funkcí offline stahování.

  • Netflix stáhnout kód VC2-CV2-V6
  • Kód chyby VC2-CV2-B23000
  • Chybové kódy VC2-CV2-W800700005, VC2-CV2-WC0000428, DL1-W80072EFD
  • Chyba stahování Netflix VC2-CV1-B434
  • Chybové kódy VC2-CV1-MSL205032, VC2-W800A138F, DL1-W800706BA

Jak opravit problémy se stahováním offline Netflix

Zde je několik oprav, které můžete vyzkoušet.

  Jak trvale odstranit účet Pokémon Go

Odstraňte dříve stažené tituly

Pokud chybová zpráva naznačuje, že jste vyčerpali limit offline pro stahování, můžete jednoduše odstranit staré a začít stahovat nové okamžitě. Nejlepší je odstranit všechny dříve stažené tituly místo procházení potíží s jejich odstraňováním jeden po druhém. Postupujte takto:

  • Ve své aplikaci Netflix klepněte na „Další“, poté přejděte na „Nastavení aplikace“ a klepněte na možnost „Smazat všechna stahování“..
  • Nyní zkuste stáhnout nový název. Pokud to stále nemůžete udělat, postupujte podle níže uvedených kroků.

Napájecí cyklus zařízení

Nejrychlejším a nejúčinnějším řešením, které můžete vyzkoušet, je jednoduše restartovat zařízení. Pokud používáte zařízení, jako je Amazon Firestick, odpojte jej, nechte jej chvíli běžet a potom se znovu připojte. Nyní spusťte Netflix a podívejte se, zda si nyní můžete titul stáhnout. Pokud ne, zkuste další řešení.

Aktualizujte nebo znovu nainstalujte aplikaci Netflix

Přejděte do příslušného obchodu s aplikacemi a zjistěte, zda pro vaši aplikaci Netflix není k dispozici novější verze, a v případě potřeby ji aktualizujte. Alternativně můžete aplikaci jednoduše smazat a znovu nainstalovat. Tímto způsobem můžete zajistit, že jste si stáhli a používáte nejnovější verzi aplikace. Po aktualizaci nebo nové instalaci aplikace spusťte Netflix a podívejte se, zda si můžete stáhnout titul. Pokud stále nemůžete, zkuste poslední řešení.

Restartujte modem / router

Tento problém může také nastat v důsledku problému s používaným připojením k internetu. Pokud používáte bezdrátové připojení přes Wi-Fi router, vypněte jej úplně. Pokud používáte kabelové připojení, proveďte totéž s modemem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me