Nejlepší alternativy Netflixu: Bezplatné a placené služby jako Netflix (ale lepší!)


Nejlepší alternativy Netflix: Zdarma & Placené služby jako Netflix (ale lepší!)

Publikováno: 15. července 2023

Netflix má pevné místo v odvětví streamování OTT s neuvěřitelnými 139+ miliony odběratelů, ale v žádném případě nemá žádný monopol. Existuje celá řada dalších streamovacích služeb, které by udělaly stejně dobrou práci při uspokojování vašich streamovacích potřeb. Níže dole jsme sdíleli exkluzivní seznam alternativ Netflix (bezplatných i placených), které stojí za pozornost v roce 2023.

Netflix nepotřebuje žádný úvod do streamovacího průmyslu. Americká streamingová služba tak oblíbená, že se název doslova používá jako sloveso. „Pojďme Netflix dnes večer“, „Čas pro některé Netflix a Chill“, je jen pár příkladů toho, jak „Netflix“ nahradil slovo „streamování“ v myslích uživatelů. Zdá se však, že prostředí online streamingu se mění s tím, jak se noví uchazeči vrhli, což Netflixu dává nějakou vážnou konkurenci.
Pokud tedy máte málo kapesných peněz, hledáte změnu v mediálním katalogu nebo prostě potřebujete pauzu od Netflixu, zkuste tyto alternativy Netflixu.

Nejlepší placené alternativy k Netflix

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video je dalším klíčovým hráčem v odvětví streamování OTT. Služba je k dispozici ve více než 100 zemích a stojí přibližně 8,99 $ za měsíc nebo 99 $ za rok. Nabízí velkou hodnotu za peníze, protože je dodáván s mnoha předplatnými Prime, které nabízí Amazon.
Přestože Amazon nabízí poměrně menší mediální katalog než Netflix, sotva byste slyšeli stěžovatele Amazonu. Po stopách Netflixu nabízí Amazon Prime Video originální produkci včetně slavných televizních pořadů jako Amertican Gods a Man in the High Castle. Další pozoruhodnou vlastností je, že video Amazon Prime vám umožňuje získat relativně levnější přístup k dalším webovým stránkám pro přenos médií, jako jsou HBO a Showtime, ve formě doplňků..

  Jak opravit chybový kód Netflix NW-3-6

Hulu

Pochází z USA, Hulu je nejbližším konkurentem Netflixu v regionu a nabízí tisíce filmů a televizních pořadů od předních sítí jako AMC, PBS, Fox 21. století atd. Hulu však za Netflixem zaostává, protože služba je omezena na USA pouze v případě, že je Netflix k dispozici téměř ve všech ostatních zemích světa. Přestože to není doporučeno, ale uživatelé se mohou také rozhodnout pro spolehlivou Hulu VPN pro přístup ke službě mimo U.S.
Stejně jako Netflix a Amazon Prime Video, i Hulu nabízí svou sbírku originálních pořadů, včetně kriticky uznávaných televizních pořadů jako The Handmaid’s Tale a The Act. Tato služba stojí 8 $ měsíčně, ale můžete také získat přístup k dalším streamovacím službám, jako je HBO Cinemax a Showtime, za několik dalších dolarů. Něco, co by vám Netflix nikdy nedovolil.
V Hulu je další oblast, která snadno porazí Netflix. Nabízí také streamování živých televizních kanálů a podporu Cloud DVR, takže v případě, že chcete zrušit své dobré předplatné televizního vysílání, Hulu je způsob, jak jít.

HBO teď

HBO vyrobila některé z nejlepších zábavních odvětví v televizních pořadech, ale je skutečně těžké je zachytit na kanálu kabelové televize, zatímco jsou vysílány. Pokud tedy chcete pohodlně sledovat populární HBO pořady jako „Game of Thrones“ a „Westworld“, přihlaste se k odběru HBO Now.
Jak lákavé, jak to může znít, HBO Now přichází s těžkou cenovkou 14,99 $ měsíčně z dobrých důvodů. Poskytuje přístup jedním kliknutím ke všem filmům HBO, televizním pořadům, dokumentům, sportovním proudům atd. Službu můžete navíc streamovat současně na neomezeném počtu podporovaných zařízení.
Uživatelé se mohou také rozhodnout pro HBO Go, který je dodáván s výchozím předplatným kabelu HBO. Nabízí vše, co HBO Now nabízí, ale stále musíte platit za předplatné kabelové televize.

Sling TV

Sling TV je k dispozici pouze v USA a je kabelovou službou založenou v roce 2015. Umožňuje uživatelům streamovat všechny televizní kanály, které jsou tradičně dostupné v kabelové síti, bez předplatného nebo smlouvy DISH. Při relativně nízké ceně 25 USD vám Sling TV také ušetří náklady na zařízení / vybavení s vysokou cenou a spotřebuje místo pod vaším televizním zařízením. Služba vám navíc umožní vybrat dalších pět nebo šest kanálů za dalších 4,99 $. Můžete také utratit trochu navíc za přístup k prémiovým kanálům, jako jsou HBO, STARZ a EPIX.
Stejně jako Netflix nebo Hulu je služba Sling TV službou streamování médií na internetu a můžete ji sledovat na jakémkoli podporovaném zařízení, jako je Roku, Xbox, Android TV, Chromecast atd..

  Jak odstranit účet telegramu

Fandor

Fandor je méně známá streamovací služba, ale nabízí videoobsah, který byste nikdy na žádném jiném webu nebyli. Často se označuje jako „Soundcloud“ streamingu videa a nabízí spoustu filmů, televizních pořadů a dokumentů, které se vyrábějí nezávisle. Fandor nemusí být dobrou volbou pro ty, kteří mají rádi tradiční hollywoodské filmy, ale pokud jste na nezávislé filmové scéně, Fandor je vaše nejlepší sázka.
Služba v současné době hostí obrovskou knihovnu médií s více než 6000 filmy a snadno použitelné rozhraní pro pohodlné vyhledávání. Fandor stojí kolem 10 $ za měsíc, ale pokud si nejste jisti, zda stojí za to utratit za streamování, můžete se nejprve rozhodnout pro bezplatnou 14denní zkušební verzi

Nejlepší bezplatné alternativy k Netflix

Pokud se chcete zcela ušetřit z nákladů na streamování, můžete se uchýlit k některým z těchto bezplatných alternativ Netflix. Ačkoli jejich nabídky nejsou ani u žádné z placených nabídek, jsou stále docela úžasné používat, protože nemusíte platit desetník.

Praskání

Crackle, který vlastní společnost Sony, je bezplatná služba streamování médií, která nabízí širokou škálu filmů, televizních pořadů (nových i starých) na rotačním základě. Znamená to, že veškerý obsah je dočasně k dispozici a nebudete si moci vybrat, co chcete sledovat.
Crackle má také vlastní sbírku původního obsahu. Vyžaduje to bez registrace, streamování je docela dobré a neexistuje žádný významný rozdíl v kvalitě videa ve srovnání s placenými alternativami, jako je Amazon Prime. Reklamy se však občas mohou obtěžovat, ale nic si nemůžeme stěžovat na bezplatnou službu. Další možnou výhodou je, že Crackle je regionálně omezen pouze na USA, ale existují řešení, která mohou uživatelé použít

Snag Films

Snag Films je další skvělá alternativa Netflix pro streamování zdarma. Může se pochlubit obrovskou knihovnou médií s více než 10000 filmů a televizních pořadů, které, jak se dá říci, nejsou tak aktualizované jako kterákoli z placených alternativ Netflixu diskutovaných výše.
Vzhledem k tomu, že se jedná o bezplatnou službu streamování, uživatelům by nevadila relativně nízká kvalita videa 720p nebo dokonce nižší u starých filmů a televizních pořadů. Nějaký obsah je k dispozici v kvalitě 1020p ve vysokém rozlišení, ale je to většinou hit nebo slečna. Umístění reklam není příliš rušivé a někdy uživatelé nemusí vůbec vidět žádné reklamy.

  Co je výchozí brána?

Popcornflix

Popcorn flix nabízí celou řadu bezplatných filmů a televizních pořadů ze všech žánrů, které jsou připraveny ke streamování, aniž by bylo nutné se přihlásit k účtu. Rozhraní webu je snadno ovladatelné a usnadňuje přístup k videoobsahu z různých žánrů, jako je komedie, akce, drama, rodina, zahraniční filmy, komedie, dokumentární filmy a další.
Nevýhodou je, že kvalita videa není tak skvělá a nabízí téměř stejnou kvalitu jako tisk na DVD. Reklamy nejsou příliš invazivní, ale přehrávač videa nemá jiné možnosti než ovládání hlasitosti. Na rozdíl od mediálního přehrávače Sony Crakcle, který nabízí i titulky.
Výběr filmů je také trochu zasažen a chybí, místo toho je zde mnoho starších a méně známých titulů. Je však snadné procházet žánry, takže vždy stojí za to zkontrolovat, co je tam. Alespoň u filmů jsme se často snažili přimět televizní pořady ke hře.
Dokonce i se vším, co je třeba zvážit, je obtížné zamumlat zdarma, a pokud jste vyčerpali všechny své placené služby streamování a stále vyjdete s ničím, co byste mohli sledovat, vyplatí se zkontrolovat Snagův katalog. Možná jen najdete skrytý drahokam.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me